Generacja 3 [Wysoka jasność]

Generacja 3 EL Wire

Generacja 3 przewodów elektroluminescencyjnych jest produktem hi-end z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i lepszych technik wytwarzania, jest również jednym z najjaśniejszych produktów w naszej ofercie. Niektóre parametry przewodów gatunku trzeciego są zbliżone lub takie same jak gatunku drugiego - wyróżnić można następujące ulepszenia:

1. Ulepszony rdzeń
Generacja 3 posiada najgrubszy, posrebrzany rdzeń oraz dużą ilość wysokiej jakości warstwy luminoforu. Twardy i gruby rdzeń przekłada się na dodatkową właściwość a dokładniej na giętkość. Przy jednoczesnej dalszej łatwości w formowaniu przewodu, projektując nasz wzór nie potrzebujemy dodatkowych mocowań - kształt jest "zamrożony" i zachowany jak w przypadku surowego miedzianego drutu. Najlepszą podatność na zachowanie kształtu mają przewody 2,6mm z Generacji 3. Dotyczy to również jasności.
 
2. Wysoka jasność
Dzięki zastosowaniu lepszych materiałów, jasność Generacji 3 jest zdublowana względem Generacji 2 a kolory są bardzo wyraźne i intensywne.Jasność EL Wire
 
3. Niższe napięcie
Generacja 3 nie wymaga tak wysokiego napięcia aby uzyskać zadowalający efekt. (40-50V). Przekłada się to bezpośrednio na bezpieczeństwo i zdecydowanie poszerza wachlarz zastosowań.
 
4. Lepsza wytrzymałość na zginanie
Z minimalną średnicą gięcia w granicach 10 mm możesz tworzyć niezliczoną ilość kształtów i wzorów.
 
5. Wydłużona żywotność
Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i przemyślana konstrukcja przekłada się na wydłużoną żywotności.
 
 
 
Giętkość EL Wire
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl