Imitacje kontra EL Wire od CityGlow - Dlaczego My? 0
Imitacje kontra EL Wire od CityGlow - Dlaczego My?

Jesteśmy wymagający co do jakości oferowanych przez nas produktów, skompletowanie i dopracowanie największej bazy przewodów elektroluminescencyjnych EL Wire w Europie jak również inwerterów i akcesoriów wymagało dużo czasu i mnóstwo pieniędzy, pochłoniętych przez testowanie coraz to - wydawać by się mogło - lepszych producentów. Niestety... większość próbek lądowała w koszu. Zaoszczędź sobie rozczarowań i kosztów, przeczytaj i zobacz dlaczego warto wybrać CityGlow jako dostawcę produktów elektroluminescencyjnych. 

czytaj całość »
Ogólnie o neonach EL Wire CityGlow 0
Ogólnie o neonach EL Wire CityGlow

Skomponowane przez CityGlow podstawowe kompendium wiedzy dotyczące EL Wire, technologii elektroluminescencji, parametrach i właściwościach czy generacjach. LEKTURA OBOWIĄZKOWA PRZED ZAKUPEM!

 • O EL Wire
 • Struktura EL Wire
 • Technologia - Elektroluminescencja
 • Podstawowe właściwości i parametry
 • Rodzaje przewodów elektroluminescencyjnych
 • Generacje EL Wire
 • Zastosowanie
czytaj całość »
Inwertery Przetworniki Zasilanie do EL Wire Często Zadawane Pytania FAQ Informacje #2 0
Inwertery Przetworniki Zasilanie do EL Wire Często Zadawane Pytania FAQ Informacje #2

Skomponowane przez CityGlow podstawowe kompendium wiedzy dotyczące zasilania do przewodów elektroluminescencyjnych EL Wire (przetworniki, przetwornice, inwertery). Zbiór ~ 20 najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi odnośnie technologii zasilania do naszych giętkich neonów: zdjęcia, schematy, wskazówki, parametry i wiele więcej. LEKTURA OBOWIĄZKOWA PRZED ZAKUPEM!

 • Ogólnie o inwerterach do przewodów elektroluminescencyjnych 
 • O zasilaniu bateryjnym
 • Dobieranie zasilania do zestawu
 • Długość podłączonych wiązek
 • Ilość podłączonych wiązek
 • Typy i funkcje przetworników
 • Schematy połączeń
czytaj całość »
EL Wire Często Zadawane Pytania FAQ Informacje #1 0
EL Wire Często Zadawane Pytania FAQ Informacje #1

Skomponowane przez CityGlow podstawowe kompendium wiedzy dotyczące przewodów elektroluminescencyjnych EL Wire. Zbiór ~ 30 najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi odnośnie technologii naszych giętkich neonów, duża liczba zdjęć, porównań, przekierowania do poszczególnych filmów instruktażowych i wiele więcej. LEKTURA OBOWIĄZKOWA PRZED ZAKUPEM!

 • Zestawy EL Wire
 • Szybkozłączki JST
 • Elastyczność
 • Grubość
 • Cięcie
 • Mocowanie
 • Lutowanie
 • Generacje
 • Żywotność
 • Bezpieczeństwo

 

czytaj całość »
Inspiracje i projekty PCL polimer termoplastyczny #1 0
Inspiracje i projekty PCL polimer termoplastyczny #1

 

Wprawdzie PCL nie jest materiałem świecącym, jednak jest bardzo użyteczny przy tworzeniu projektów - można z jego pomocą wykonać uchwyty, łapki, klipsy czy stelaże. Polimer można kolorować odpowiednimi barwnikami i pigmentami (również świecącymi w ciemności!) i wykonać wiele zadziwiających pomysłów, tworzyć rzeźby, naprawiać urządzenia domowe i warsztatowe, projektować maski a nawet roboty. Zobacz!

czytaj całość »
Inspiracje i projekty EL Wire malowanie światłem Lightpaint #5 0
Inspiracje i projekty EL Wire malowanie światłem Lightpaint #5

 

EL Wire ze względu na kąt świecenia wynoszący 360o, elastyczność i wytrzymałość, delikatną poświatę z jednoczesnym "jarzącym" rdzeniem i różnymi funkcjami zasilania (małe przenośne przetworniki z różnymi trybami pracy) świetnie nadaje się dla fotografów zainteresowanych techniką malowania światłem (ang. Light Painting EL Wire). Zobacz jakie fotografie możesz uzyskać.

czytaj całość »
Inspiracje i projekty EL Wire instalacje artystyczne #4 0
Inspiracje i projekty EL Wire instalacje artystyczne #4

 

Przewody elektroluminescencyjne EL Wire w projektach artystycznych są często stosowana a powstające z nich instalacje przyciągają niemałą uwagę. EL Wire stosują również organizatorzy koncertów czy festiwali jak Burning Man Festival, Shambhala Music Festival. Ze względu na specyfikację przewodów które są giętkie z delikatną poświatą idealnie nadają się do tworzenia różnokolorowych i zawiłych wzorów.

czytaj całość »
Inspiracje i projekty pigment świecący w ciemności #1 0
Inspiracje i projekty pigment świecący w ciemności #1

 

Ze względu na mnogość zastosowań świecących pigmentów luminescencyjnych możemy znaleźć w sieci bardzo wiele ciekawych projektów, poczynając od świecących okularów po błyszczące ścieżki rowerowe czy pasy drogowe jezdni. Materiał można stosować na wielu powierzchniach, używając różnych technik co zapewnia niemal nieograniczone możliwości dekoracji.

czytaj całość »
Inspiracje i projekty EL Wire kostiumy #1 0
Inspiracje i projekty EL Wire kostiumy #1

 

Zastosowań przewodów elektroluminescencyjnych są setki, jak nie tysiące - od elektroniki po dekorację wnętrz, od amatorskich weekendowych projektów po profesjonalne instalacje pochłaniające tygodnie na zbudowanie. Wszechstronność EL Wire połączona z kreatywnością twórców najlepiej przedstawią przykładowe zdjęcia gotowych koncepcji. W tym wpisie zobaczysz pomysły na kostiumy i maski, te wykonane w domowym zaciszu na imprezę do znajomych jak i zaplanowane, bardziej skomplikowane wzory grup tanecznych.

czytaj całość »
Inspiracje i projekty EL Wire odzież i dodatki #2 0
Inspiracje i projekty EL Wire odzież i dodatki #2

 

Kolejny wpis dotyczący inspiracji i zadziwiających projektów z wykorzystaniem neonów EL Wire. Tym razem zobaczymy pomysły na dekorację odzieży - spodni, kurtek czy koszulek, jak i dodatków takich jak czapki, buty, plecaki, torby, rękawiczki, krawaty, muszki, bransoletki i wiele innych. Pokazuje to szerokie spektrum zastosowań świecących przewodów które można przytwierdzić praktycznie do każdego elementu uzyskując ciekawy efekt - nie musi być to wykonane idealnie i estetycznie, zaplanowane i zrobione od linijki - zobacz co i jak możesz uzyskać z naszych giętkich neonów!

czytaj całość »
Inspiracje i projekty EL Wire motoryzacja i rowery #3 0
Inspiracje i projekty EL Wire motoryzacja i rowery #3

 

Przewody EL Wire w motoryzacji? Jak najbardziej i to z dobrym efektem. Wykorzystywane są w dekoracji i projektach dotyczących samochodów, motocykli, rowerów czy nawet deskorolek, wrotek, wózków, nart, sanek - jednak o tym w innym wpisie. Zapoznaj się jak możesz rozświetlić swój samochód - wewnątrz i na zewnątrz, zamontować przewód giętki neon na kasku, plecaku czy elementach motocykla w celu lepszej widoczności w nocy czy ciekawie udekorować rower.

czytaj całość »
Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl